drewniana rzezba

drewniana rzezba

wtorek, 2 sierpnia 2011

188.


16 komentarzy:

 1. masz cierpliwość i zapał:)) Podziwiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ wy macie talent w rekach! I cierpliwości całe tony!

  OdpowiedzUsuń
 3. Łaaadne - i prezenty, i naszyjnik.

  OdpowiedzUsuń
 4. Im więcej oglądam prac koralikowych tym większy we mnie podziw! Anusia, to fajne zajęcie i jak widzę ile Ty masz z tego radości i prac ślicznych (swoich i otrzymanych) to aż mi się cieplutko robi.
  Pisałam już u Frasi, że zaczynam nasiąkać taką próbą koralikową.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ivo, przydałoby się,żebym miała trochę tego zapału do innych prac również.Wpadłam w jakiś koralikowy amok i nie mogę z tego wyjść.AA zaczęty sweter czeka i czeka na dokończenie.Dobrze,że mchem nie obrasta:)))
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nivejko, najzabawniesze,że te osoby, które znają mnie od lat (w realu) jeszcze nigdy nie powiedziały o mnie,ze jestem cierpliwa. A do tego jestem "choleryczką".
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Antonino, pamiętam,tylko jestem na etapie obmyślania. I dziękuję za pochwałę.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kankanko, uważaj, to wciąga, tylko nie wiem czemu. Może dlatego,że trzeba się czegoś nowego nauczyć? Na początku to pomyślałam: koraliki, rzecz prosta, najprymitywniejsze ludy zaplatały koraliki od tysięcy lat.Potem popatrzyłam na różne sposoby ich splatania/nawlekania i nieco zdębiałam. To czasami wcale nie jest proste.I już nawet fakt,że za koraliki można było kupić od autochtonów jedzenie i ziemie jakoś przestał mnie dziwić.I faktycznie, najlepiej pracować na koralikach japońskich łącząc je i z prawdziwymi kamieniami i z czeskimi kryształkami. Możliwości cała masa.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Podziwiam zapał i pracę!
  pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękny ten turkusowy!

  OdpowiedzUsuń
 11. Iwo. wciągnęło mnie.Koleżanka mówi,że to na mnie działa jak narkotyk.Tyle tylko,że ja nie wiem jak działa na mnie narkotyk:)) To w sumie jest ciekawe zajęcie, bo staram się by każdy projekt był mój własny, a więc niepowtarzalny. Czasem muszę się niezle nakombinować jak zrealizować to co sobie wymyśliłam.
  Miłego, :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgago, dorobię chyba jeszcze do niego bransoletkę. Zakochałam się w tych turkusach. Powinien wyjść niezły komplet.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Anabell, jakie Wy zdolne dziewczyny jestescie!
  Bradzo fajne sa te bryloczki takie niepowtarzalne, a torebaka jest bombowa!
  Naszyjnik sliczny i widac, ze bardzo pracochlonny, a Ty jeszcze koralikowalas z chorym palcem, jestem pelna podziwu.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ataner, turkus to kamień, który lubię od dzieciństwa.Od pewnego czasu kojarzy mi się z Turcją, gdzie widziałam niesamowite wyroby złotnicze właśnie z tym kamieniem. Ale turkus wygląda ( jak dla mnie) znacznie ciekawiej w srebrze a nawet w miedzi.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Otrzymalas same cudenka, nic dziwnego ze pragniesz je pokazac. Futeral na komorke - to bedzie wspaniale dzielo i do codziennego uzytku. Powodzenia - z usciskami Serpentyna

  OdpowiedzUsuń