drewniana rzezba

drewniana rzezba

piątek, 1 lipca 2011

173.

25 komentarzy:

 1. Piłka!!! Oto właśnie ów mój koszmar i okrągła potwora, której oswajanie zajęło mi kilka zajęć - ale udało się:) Życzę wytrwałości, bo warto się do niej przekonać. Ja nawet polubiłam tę walkę z żywiołem, nie ma większej radości gdy po kilku nabitych siniakach w końcu udaje się zrobić samodzielnie coś, co wydawało się niemożliwe.
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm ..a może gdyby tak zlikwidować krzesło przed kompem i zastąpić piłką ... Może to sposób na zwisy i powiewy w miejscy brzucha?

  OdpowiedzUsuń
 3. Piłka przed kompem? Hm...

  OdpowiedzUsuń
 4. Mysle ze kazdy dzien rehabilitacji to Twoja wielka korzysc. Gdy zauwazysz jaka jestes elastyczna, szybka i lekko sie czujaca to zaczniesz wykonywac wiele cwiczen w domu - bo wiekszosc z nich jest mozliwa w warunkach domowych. Wiec zycze wytrwalosci - z serdecznymi pozdrowieniami zalatana Serpentyna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj Anabell! Ciekawy,jeśli można tak nazwać, czas nadchodzi. Ciekawy, gdyż nieprzewidywalny on jest.
  Wszystko będzie dobrze, a nawet lepiej.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dojrzewa we mnie myśl o tej dużej piłce w domu - np.podczas oglądania TV, a nawet bez oglądania. To w mojej sytuacji bardziej realne niż ćwiczenia w wodzie - marzenie !!
  Twoje relacje z terapii i miejsca akcji - bardzo interesujące. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mnie cieszy Twój dobry nastrój :) I pozytywne nastawienie do rehabilitacji :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ewutku, najbardziej się martwiłam,że zlecę ze stołu gdy mi nagle nogi zlecą z tej piłki.To było nawet nietrudne ćwiczenie, ale pod warunkiem,że cały czas miało się napięte mięśnie skośne brzucha i tu leżał pies pogrzebany.Co zabawniejsze, to ćwiczenie, które on nazywał ciężkim i trudnym nie sprawiło mi żadnej trudności. Widać, co skośne mam jeszcze marnieńkie.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gocha, zaczekaj aż sobie kupie tę piłkę i wypróbuję. Bo te piłki bywają o różnej twardości, muszę się dokładnie dowiedzieć jaka ona ma być.Póki co, to możesz zacząć przyzwyczajać mięśnie do pracy i bez piłki.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgago, podobna ta olbrzymia piłka jest dobra na wszystko.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Serpentynko, już dziś zauważyłam,że mnie mniej boli przy chodzeniu. A w domu będę musiała ćwiczyć, ale już po zakończeniu rehabilitacji.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Jerzy, pewnie że ciekawy. Nasz ulubieniec dziś oznajmił,że śląskość polskości nie szkodzi. No popatrz, jaki z niego filut.Ciekawe jakie prochy teraz łyka.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Kwoko, zaczekaj z kupnem aż napisze na blogu jaka dokładnie to ma być piłka- bo są o różnej twardości i średnicy. No i gdy wszystkie ćwiczenia na niej poznam (te dla kręgosłupowców ledzwiowych). Przyrzekam,że szczegółowo wszystko opiszę na blogu.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Anovi, ja po prostu w pewnym sensie znów uwierzyłam we własne siły i wreszcie zajmuje się sobą, bo jakoś o tym długo nie pamiętałam.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Klik dobry:)
  Anabell, podziwiam Ciebie za te ćwiczenia. Powodzenia!

  Pozdrawiam serdecznie.
  alElla

  PS.
  Zapraszam na fotograficzną relację z Turcji. Ciężko mi idzie wstawianie zdjęć do albumu, bo narobiłam ich bardzo dużo, a teraz trudno się wybiera.

  OdpowiedzUsuń
 16. Dasz radę. Czego się nie robi dla zdrowia:)

  OdpowiedzUsuń
 17. toż to horror, chociaz jestes z tego zadowolona...

  OdpowiedzUsuń
 18. Elluniu, znam ten ból z nadmiarem zdjęć.To wszystko przez te cyfrówki. A zdjęcia obejrzałam,ale chciałabym też poczytać o tym,czego zdjęcia nie oddają-Twojej subiektywnej oceny pobytu w Turcji.
  Miłego,;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Nivejko, postanowiłam wytrwać w dbaniu o siebie od strony fizycznej.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Beato, w życiu nie podejrzewałam,że jeszcze potrafię takie rzeczy robić.To pewnie jest tak jak z prowadzeniem samochodu- nie zapomina się tego. Gdy mój ślubny tak chorował, to po 9 latach kompletnego nie prowadzenia samochodu musiałam wsiąść i jezdzić codziennie, choć to zima była. A teraz pomału zaczynam się dziwić jak mogłam tak długo nie ćwiczyć.I upiekłam dwie pieczenie przy jednym ogniu- nie dość,że ćwiczę, to mu wyrwałam ukochany samochód i codziennie jeżdżę.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Mnie to tylko zazdroszczenie zostało, bo dla takich grubasów, to już i żadnej piłki nie będzie...

  OdpowiedzUsuń
 22. Potwierdzam, pilka jest dobra na wszysstko. Juz lat temu nascie jesli nie wiecej mozna tutaj ciwczyc na pilkach roznej wielkosci i twardosci w silowniach. Trudne to jest, ale efekty szybsze niz przy innych cwiczeniach. A wiaze sie to tylko z faktem, ze pilka wymaga koncentracji w czasie cwiczen i nic wiecej:))

  OdpowiedzUsuń
 23. Tak piłka tak rehabilitacyjna jest wspaniała, dobrze, że mi o niej przypomniałas bo ja niestety też jestem osobą która powinna mocno zacząć dbać o swój kregosłup, aby uiniknąć w przyszłości cierpienia, zresztą już cierpiałam i to dwa razy. Tak jak ty podziwiam pracę rehabilitantów i wszystkich osób związanych własnie z fizykoterapią. Mam nadzieję, że te ćwiczenia będą ci sprawiać radość, że się do nich przekonać, choć myślę że to już nastapiło.

  OdpowiedzUsuń
 24. Kuruj się, zdrowiej i twórz cudeńka!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 25. Pozostaje mi trzymać kciuki za Twoje zmagania!

  OdpowiedzUsuń