drewniana rzezba

drewniana rzezba

sobota, 13 lipca 2019

Sobota.....

.......słońce świeci, temperatura przyjazna, trochę ponad 20 stopni, a ja na dziś
przygotowałam muzykę lekką, łatwą i przyjemną.


 A poniżej ciekawostka  tak wyglądały wspólne początki mojej ulubionej
pary argentyńskiej:
A tak tańczą w tym roku:

Miłego, pogodnego weekendu dla Was;)

14 komentarzy:

 1. Oglądnąłem, posłuchałem, ale tak na szybko. Za chwilę rozpoczyna się mój ulubiony Tour de France ;) Na szczęście pogoda fatalna, więc nie ma żalu, że siedzę w domu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też będę oglądać, choć tegoroczny Tour jakby nieco nudnawy. Nie mam pojęcia co się dzieje z "Kwiato"-swoją Akademię sprzedał Miłkowi (CCC), w tym nowym teamie robi za robola i wygląda jakby się nie bardzo mógł psychicznie pozbierać. A w ogóle w tym sezonie tylko dwóch Polaków w Turze i cieniutko z nimi, cieniutko, żadnych sukcesów nie będzie.Równolegle w TV idzie sprawozdanie z Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce Młodzieżowców do lat 23 i....zaskoczenie- świetnie tam wypadamy. No i tak sobie wczoraj oglądałam skacząc z programu na program.
   Miłego;)

   Usuń
  2. Każdy Tour ma nudne etapy, szczególnie na początku. Jak dla mnie, teraz przynajmniej trochę go urozmaicono pod względem relacji.
   A Kwiato? Cóż, on robi to do czego został stworzony – jeździ na rowerze. Trzeba sobie jasno powiedzieć, nie ma predyspozycji do wygrywania wielkich turów. Góry go przerastają. Natomiast martwi mnie postawa Majki. Na Giro nie zachwycił, a tu miał szansę przynajmniej na kilka dni być liderem, bo pierwsze góry jakby dla niego.

   Usuń
  3. Za mały odstęp czasowy pomiędzy Giro a Tour de France.
   Majka pojedzie w Vuelcie, potem w Polsce.Majka po ubiegłorocznej "rozbitce" na razie jakoś nie może dojść do siebie. Byłam nim mocno rozczarowana na Giro. A i to Giro w tym roku jakoś dziwne było pod wzgleędem ułożenia etapów.
   Kwiatkowskiemu, gdy jeździł jeszcze w Quick Stepie powiedzieli, że się nie nadaje do Tour de France, to się poczuł urażony, a w tym roku to nawet w klasykach się nie spisał, choć one są dla Niego dobre.

   Usuń
 2. Nie do wiary, ze u Ciebie slonce. U nas nadal paskudne zachmurzenie, wprawdzie dzisiaj nie pada, ale w kazdej chwili moze zaczac. Jest 17°.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ciągu dnia nawet popadało, ale krotko- akurat wróciliśmy do domu i w 20 minut potem zachmurzyło się i lunęło. W 15 minut później od nowa wyszło słońce i
   nadal świeci i jest ciepło.

   Usuń
 3. Teraz słucham ukraińskich pieśni na TVp Kultura, piękne śpiewanie, ciekawe wspomnienia mieszkańców ...
  U nas pogoda w kratkę, deszcz i słońce, co pół godziny zmiana...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj to nawet było nieźle, choć trochę popadało, ale dziś ani słońca, ani ciepła, ale na szczęście nie pada.

   Usuń
 4. Tango w takim wykonaniu to dopiero dla oczu wykwintne danie. Warto popatrzeć. Serdeczne pozdrowienia znad sztalug malarskich przesyła Krysia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, oczy zadowolone, tylko w głowie się kołacze myśl, że szkoda, że mój mąż tak nie tańczy jak Sebastian Achaval, bo w tangu I skrzypce gra jednak mężczyzna- on prowadzi, on narzuca improwizację. Bo tango argentyńskie to mało kroków podstawowych a wiele improwizacji.

   Usuń
 5. U mnie pogoda angielska, raz słońce, raz deszcz, raz wiatr, raz zimno, raz gorąco... idzie zwariować! Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj było u mnie zdecydowanie lepiej, dziś słońce strajkuje a i temperatura nie rozpieszcza.

   Usuń
 6. wczoraj w sobotę to ja szafę składałem u swojej przedostatniej Byłej:
  - Coś ci pomóc?
  - Najlepiej pomożesz, gdy sobie gdzieś pójdziesz.
  tak też się stało, moja Była mnie zna i wie, że zabawki politechniczne to ja muszę i lubię rozkminiać sam, zero pomagierów, a zwłaszcza pomagierek...
  p.jzns :)...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem Cię w pełni. Ja też nie lubię pomagierów w tej sytuacji. Zawsze tłumaczę, że jak będę potrzebowała pomocy to o nią poproszę, a jeśli nie proszę to znaczy, że sama sobie poradzę. Dużo masz tych "Byłych"? Porządny z Ciebie facet, bo z reguły "Była" idzie u większości facetów w zdecydowaną odstawkę, niektórzy to
   nawet nie poznają Byłej na ulicy;)

   Usuń