drewniana rzezba

drewniana rzezba

poniedziałek, 17 października 2011

221

12 komentarzy:

 1. Bo marzenia trzeba wyrażać BARDZO precyzyjnie. Bez przecinków i nadziei na domyślność Opaczności ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. a jedno moje małe marzenie ostatnio się spełniło:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Z marzeniami trzeba się ostrożnie obchodzić i nie daj Bóg żeby się wszystkie spełniały

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasem to i fiasko duzo uczy, przeciera droge do faktycznych odkryc. Dobrym przykladem bylby Tesla - co ten czlowiek wyrabial i ilez eksperymentow przezyl!!!Marzenia takich ludzi, wiele z nich nieudanych, przywiodly nas tu gdzie teraz jestesmy. Serdecznie pozdrawiam - Serpentyna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale mi dawne historie przypomniałaś! Anabell! To tamte czasy można jeszcze nazwać romantycznymi do których sentymentalnie się wraca. Mimo tego, że akurat Ford i jego "Ford T" rozpoczął niszczenie środowiska. Ale to się dobrze u Ciebie czyta.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Niektóre marzenia powinny na zawsze nimi pozostać:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ato, ja to mam takie maleńkie marzenia, jak się śmieje jedna z koleżanek: "dopasowane są do mojego wzrostu", a ja myślę, że raczej do możliwości.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mado, wydaje mi się,że spełnianie się takich małych marzeń nigdy nie bywa przekleństwem, te drobne, spełnione marzenia niosą nam radość.
  Kapelusz ufilcowałaś superancki!!!
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mamon, myślę,że marzenia chyba nie powinny zbytnio przekraczać naszych możliwości, bo nadmiar szczęścia może być szkodliwy.
  Miłego,;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Serpentynko, najbardziej rozbawił mnie fakt,że Ford ingerował nawet w życie rodzinne swych "poddanych" i opracował specjalny jadłospis,który miejscowym wcale nie przypadł do gustu i to tak bardzo,że nawet podnieśli bunt.Nie wiem, czy poniesione fiasko czegoś go nauczyło.
  No ale może inni mieli okazję nauczyć się czegoś na jego błędach.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wiesz Jerzy,ogromnie lubię takie historie. To taka opowieść z gatunku tych, które przypominają nam by się brać głównie za to na czym się człowiek zna i żeby sobie nie myśleć, że pieniądz to wszystko. Ford miał naprawdę niezłą wizję, ale Amazonia przerosła w pewnym sensie jego wyobrażnię.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nivejko, święte słowa.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń