drewniana rzezba

drewniana rzezba

sobota, 26 lipca 2014

Podobno.....

...Kosmici są wśród nas. I to są od dość dawna. Na tyle długo już tu są, że zdołali
przybrać ludzkie kształty.
Dotychczas takie rewelacje puszczałam mimo uszu -  teraz zaczynam w to wierzyć.
Bo jak w to nie wierzyć, skoro  kler domaga się od władz wykazu polskich szpitali,
w których jest przeprowadzana zgodnie z  przepisami aborcja.
Odpowiedzi na pytanie "a po co?" mogę Wam udzielić - żeby pozostali Kosmici
mogli pod tymi szpitalami organizować pikiety. To jasne jak wszystkie Słońca we
Wszechświecie.
Bo tylko Kosmitom się wydaje, że aborcja jest czymś miłym, wielce pożądanym
przez kobiety zabiegiem, niemal równym a może wręcz przewyższającym orgazm
doznaniem.
Bo normalni ludzie wiedzą dobrze, że to zabieg niebezpieczny i niesie za sobą kilka
zagrożeń, więc decyzja o poddaniu się jemu  jest  smutną koniecznością.
Ale  Kosmici o tym nie wiedzą.
Ciekawa tylko jestem czy  władze w odpowiedzi zażądają od Kościoła wykazu
parafii i kościołów, w których rezydują księżą- pedofile. Bo że tacy są to rzecz
wiadoma, potwierdzona nawet przez papieża Franciszka I.
Swoją drogą odważny człowiek - w moim odczuciu  dużo ryzykuje.
No a rodziny posyłając dzieci do kościoła, np. by służyły do mszy jako ministranci,
powinny wiedzieć, w której z placówek może ich dziecko spotkać wątpliwa frajda
kontaktu z  księdzem- pedofilem.
Co za niedopatrzenie ze  strony bociana, który mnie zrzucił na ziemię właśnie
w tym kraju!!! Nie mógł  tobołka z niemowlakiem  upuścić gdzieś bardziej
na południu lub  zachodzie Europy?
Miłej  niedzieli wszystkim życzę:)
31 komentarzy:

 1. Póki co nie myślmy o Kosmitach. Wszak to dziś Anny! Kochana - najpiękniejszych dni i nocy, zdrowia i radości wszelkiej! Wznoszę Twoje zdrowie czerwonym winem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgaguś, dziękuję bardzo w imieniu mojej patronki - bo to wszak jej imieniny, nie moje.. Ja obchodzę w związku z tym tylko urodziny wiem wtedy, że ten dzień jest tylko moim świętem.
   Miłego,;)

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Proponuję tym protestującym wyznawcom prawa boskiego pokazać parodniowy zarodek ludzki wsród 9 zarodków zwierzęcych. np. małp i świń i zadać pytanie który z nich ma prawo do życia, a który go nie ma. Ręczę, że nikt na to pytanie nie umiałby odpowiedzieć. Niestety jest 21 wiek, a na Ziemi wciąż Ciemnogród.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem, choć mnie to nieco dziwi, że część ludzi czuje się zagubiona w nowej rzeczywistości, no ale niech się może zaczną czegoś uczyć a nie systematycznie obniżać swój poziom intelektualny, ściągając nas na najniższy poziom Ciemnogrodu.
   Miłego, ;)

   Usuń
 3. Ale może ta lista to ma być dla takich biedaczków jak Chazan, bo on podobno nie wiedział, w którym szpitalu przeprowadza się zabiegi i nie udzielił pacjentce takiej informacji, więc teraz cierpi niebożę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cynio, ten "biedaczek" powiedział, że on nie będzie wskazywał osób
   zdolnych do mordowania ludzi. Bo on dobrze wie gdzie "mordują" ludzi i oni przecież zamordowaliby to dziecko..Dobija mnie ta troska niektórych o zbawienie innych.
   Miłego, ;)

   Usuń
 4. Włos się jeży...
  Przydałoby się więcej światła, a tu coraz czarniej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tym światłem to mają być problemy - podobno nasza energetyka kiepsko stoi, bo za mało dotąd w nią inwestowano. A w oświacie, odkąd weszły w użycie testy, też niewiele światła spłynie na naród.
   Miłego;)

   Usuń
 5. Ciemny naród to kupi...,jak zawsze.
  pozdrawiam
  A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, ciemniejemy z roku na rok.
   Miłego, ;)

   Usuń
 6. Zastanawiam się dlaczego Kosmici w ten sposób postępują? Może z braku Wiernych Kosmitów?

  ps. Pomysł z listą parafii i kościołów gdzie "nauczają" pedofile jest genialny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze mam niezłe pomysły. Może powinnam znalezć się w rządzie by im podpowiadać jak reagować na takie różne kosmiczne pomysły.
   Miłego, ;)

   Usuń
 7. A mnie to wkurza jak jasna cholera. ze ja nie poddalabym sie aborcji, to nie znaczy, ze inne kobiety nie maja do tego prawa. Niech kazdy wezmie to na wlasne sumienie! A jesli urodzi sie chore dziecko, to ciekawe czy te mochery przyjda pomoc. Bo wtedy znikad pomocy. Ani od panstwa, ani od kosciola.... Zreszta temat jest bardziej gleboki...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aga, po prostu jest to kasta usiłująca zniewolić wszystkich - żądza władzy zawsze kierowała ich poczynaniami. Praw boskich w tym wszystkim jest tyle co palców u jednej ręki, a oni wymyślili resztę.To w celu utrzymania władzy papież został ogłoszony człowiekiem nieomylnym i wszystko to co uchwaliły kolejne synody zyskało prawa boskie. Co do dzieci z wrodzonymi ciężkimi wadami - to jest tragedia, którą naprawdę ciężko udzwignąć bez pomocy z zewnątrz, poza tym co z tym nieszczęsnym dzieckiem będzie gdy już dorośnie a rodzice pomrą? Niewątpliwie aborcja nie może być środkiem antykoncepcyjnym, ale trzeba przecież coś dać ludziom a zamian- wiedzę i odpowiednie środki zapobiegawcze. Temat rzeka- niestety.
   Miłego, ;)

   Usuń
 8. To jest przerażające, że Polska w tej dziedzinie cofa się. Kobieta powinna mieć prawo do decydowania co ma robić ze swoją ciążą. Oczywiście aborcja nie powinna stać się środkiem antykoncepcyjnym. Jednak na pewno jest to lepsze wyjście, niż porzucanie, mordowanie nowonarodzonego dziecka; czy też zmaganie się z opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym. Ciężko żyje się w kraju, w którym Kosciół decyduje o tak wielu sprawach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz Antonino, gdy tak się przyglądam swoim rodakom, to część z nich ma chyba poważne uszkodzenia mózgu- na tyle poważne, że myślenie przychodzi im z wielkim trudem. Najbardziej mnie dziwi fakt, że tak naprawdę ci wierzący nawet nie wiedzą w co wierzą, nikt nie zadaje sobie trudu przeczytania o początkach chrześcijaństwa, poczytania historii kościoła, poczytania starych wydań Biblii ( a nie
   najnowszej wersji Biblii Tysiąclecia), zastanowienia się nad sensem tego wszystkiego i wyciągnięcia wniosków.
   Oczywiście, że kwestia ciąży najbardziej pod słońcem dotyczy kobiety i to ona powinna decydować czy ma być w ciąży czy też nie. Ale żeby mogła o tym decydować to trzeba ją odpowiednio wychować- od dziecka uczyć szacunku do własnego ciała, uświadamiać, wreszcie zapewnić odpowiednie środki zapobiegawcze. Kobiety to takie "dziwne" istoty, które gdy chcą mieć dziecko a nie mogą go urodzić to potrafią je ukraść, a gdy go nie chcą a urodzą, to są w stanie je zamordować.Kościół decyduje wg własnych potrzeb o stylu życia jego wyznawców - przecież ktoś musi ich utrzymywać, więc im więcej wiernych tym lepiej, prawda?
   Miłego, ;)

   Usuń
 9. Pedofile są wśród nas wszędzie Anabell i nie tylko w kościołach wie listę to może także w innych miejscach niebezpiecznych pod tym względem i nie tylko w Kościele. A z ta aborcja to tez wszystko nie takie znów proste. Każde rozwiązanie nie jest tu doskonale. ale ponieważ przecież teraz tych środków zabezpieczających mamy pod dostatkiem w odróżnieniu do nie tak znów niedalekiej przeszłości to są osoby które osobiście znałam, że chodziły usuwać kolejne ciąże tak jak niektórzy chodzą zęby osuwać do dentysty. Ludzie w tych sprawach w tym dokładnie momencie słabości na ogół wyłączają rozum

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uleczko, tak się składa, że ludzie z reguły nie myślą o konsekwencjach swych czynów i to na każdym kroku, co mnie zawsze dziwi.Bo od wieków wiadomo skąd się biorą dzieci.
   A kościół wraz z polską Prawicą zabrania stosowania skutecznej antykoncepcji. Swoje racje argumentują tym, że Polska będzie miała zbyt mało ludzi. Osobiście uważam,że lepiej mieć mniejszy kraj z niewielką ilością obywateli mądrych i dobrze wykształconych niż rzesze tumanów.
   Miłego, ;)

   Usuń
 10. Ciekawe czemu ci nawiedzeni wyznawcy "prawa bożego", zacięci przeciwnicy aborcji, eutanazji i in vitro ustawiają się w kolejkach do lekarzy. Może Bóg właśnie chce żeby chorowali i umarli. A Chazanowi to już całkiem poplątało się w głowie. Po co wybrał zawód utrudniający rządy Bogu. Mógł zostać ksiegowym, albo taksówkarzem i nie miałby problemu. Księża leczą się nagminnie, w ośrodkach niedostepnych zwykłym śmiertelnikom. No to jak to jest z ich wiarą skoro ich zdaniem Bóg jest panem życia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale kiedyś ów nawiedzony pan doktor sam usuwał ciąże, podobno bez żadnego sprzeciwu. Jeżeli ktoś wychodzi z założenia, że to Bóg zsyła na nas choroby i związane z nimi cierpienia po to, byśmy się stali szlachetniejszymi to z całą pewnością nie powinien się leczyć tylko cierpliwie znosić ów dopust Boży i czekać aż wyszlachetnieje - albo umrze. No i taki ktoś nie powinien studiować medycyny i być lekarzem.
   Miłego, ;)

   Usuń
 11. W Chinach można mieć tylko jedno dziecko. Żeby mieć następne trzeba słono państwu zabulić. No więc jak to jest z tą wiarą katolicką? Co to za wiara mogąca funkcjonować tylko w wybranych rejonach świata. W innych groziłaby ludziom śmiercią głodową. 2000 lat temu była do przyjęcia, bo było mało ludzi, nie było leków, ani takiej jak dziś wiedzy medycznej. Ale teraz może doprowadzić do zagłady ludzkości przez globalne przeludnienie. A Uleczce przypominam, że kościół jest przeciwny wszelkim środkom antykoncepcyjnym. Szczerze życzę tym "protestujacym" by na własnej skórze przekonali się kiedyś czy rzeczywiście kościół zawsze ma rację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idźcie i rozmnażajcie się !

   http://dziwowisko.pl/przeludnienie-w-azji/

   Usuń
  2. Rozmnażajcie i przysparzajcie kolejnych wierzących, utrzymujących pośredników między Bogiem a ludzmi.
   Miłego, ;)

   Usuń
  3. Wiesz, mój pradziadek powiedział kiedyś, że nadejdzie taki czas, że rasa żółta zaleje cały świat. I licho wie, czy aby nie były to słowa prorocze. Mam wrażenie, że w Chinach zbyt pózno przyhamowano dzietność. Ale oprócz Chin inne państwa azjatyckie też mocno się rozmnażają, a że mimo postępu medycyny nadal istnieją tam warunki doboru naturalnego (przetrwają najsilniejsze jednostki) mają szansę zaludnienia całego świata. Tam nikt nie utrzymuje przy życiu wcześniaków urodzonych przed trzydziestym tygodniem ciąży, a w Europie- tak.
   Wiara katolicka?- no cóż jak dla mnie zbyt nielogiczna i zakłamana sprawa.
   Miłego, ;)

   Usuń
  4. Chińczycy już są, przyjrzyj się uważnie :-)
   Nas już nie będzie jak zaleją świat :-)))
   I nie wiadomo co lepsze, Chińczycy czy muzułmanie...

   Usuń
  5. Tak myślę, że chyba już lepsza jest chińska filozofia niż islam.Osobiście staram się żyć wg starej zasady Konfucjusza "nie rób drugiemu co tobie niemiłe". Ciągle mówię, że przy tych wszystkich szykujących się pomału zmianach klimatycznych i politycznych to nie żal będzie stąd odchodzić.
   Miłego, ;)

   Usuń
 12. A komu to zawdzięczamy? Szanownemu panu byłemu prezydentowi Kwaśniewskiemu - wszak to on beztrosko wepchnął nas w łapy kosmitów podpisując konkordat! No i mamy to, co mamy :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wszystko wynika ze statystyki- podobno Polska jest krajem w 95% katolickim. Rzecz polega na tym, że katolikiem zostajesz automatycznie, bo ktoś, gdy przyszłaś na ten świat zaniósł cię do kościoła i ochrzcił.I nawet jeśli to był twój jedyny kontakt z tą instytucją to już masz etykietę "katolik". Ci co są u władzy uważają, ze skoro kraj jest katolicki, to należy wszak a kościołem iść ręka w rękę a wspólnie łatwiej będzie tą ciemnotą (czyli nami) kierować, zwłaszcza,że papież był wszak z Polski rodem. I podpisali wszystko co tylko tamci chcieli.
   Miłego, ;)

   Usuń
 13. Brawo Ana, trafne i bardzo mądre spostrzeżenia.
  Od lat także żyję w głębokim przekonaniu, że kosmici są wśród nas.
  A najniebezpieczniejsza odmiana, to ci w czarnych szatach...
  O kurcze, sama odziewam się w czarne szaty, ale kosmitką z pewnością nie jestem ;)
  Uwielbiam czytać Twoje rozmyślania na "życiowe tematy" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odziewasz się w czarne ciuszki, ale "pod sufitem" masz bardzo wszystko w porządku poukładane i nie narzucasz innym swych idei ani nie zbawiasz na siłę.
   Buziaki;)

   Usuń